ID #1016

Formy płatności (numer konta bankowego)

Nasz sklep oferuje różne formy płatności.

  • Płatność przy odbiorze - Wybierając płatność gotówkową uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego kontaktu w celu potwierdzenia zamówienia. Bez takiego potwierdzenia zamówienie może nie zostać zrealizowane.
  • Karty płatnicze - Dzięki wykorzystaniu 128 bitowego protokołu SSL są bardzo bezpieczną formą płatności. Należna nam kwota jest pobierana z konta klienta dopiero w momencie realizacji zamówienia. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa autoryzacja karty odbywa się on-line poprzez Centrum Autoryzacji Kart płatniczych systemu eCard S.A.
  • Płatność przelewem elektronicznym - Usługa ta polega na udostępnieniu klientówi sklepu internetowego możliwości łatwego przyjęcia płatności online za pomocą przelewów bezpośrednich. W naszym sklepie wykorzystujemy bezpieczny system firmy eCard S.A.
  • Płatność odroczona - Płatność umożliwiająca rezerwację (chęć zakupu) towaru, który w danej chwili jest trudno dostępny. Dotyczy ona tylko i wyłącznie specjalnie oznaczonych produktów. Zapłata za towar następuje po kontakcie telefonicznym konsultanta z klientem oraz potwierdzeniu dostępności towaru. Płatność realizowana jest w formie przelewu tradycyjnego lub jako pobranie.
  • Płatność internetowa (Bon od WP.pl) -  Płatność ta przeznaczona jest dla uzytkowników programu Bon z Neostradą organizowanego przez firmę Orange. Usługa ta polega na udostępnieniu klientówi sklepu internetowego możliwości łatwego skorzystania z Bonu, który otrzymał przedłużając umowę lub zamawiając neostradę. 
  • Płatność przelewem bankowym tradycyjnym - Po złożeniu zamówienia dostaniesz na podany adres e-mail całkowitą kwotę oraz numer konta bankowego, na który należy ją wpłacić. Z chwilą stwierdzenia wpływu natychmiast przystąpimy do realizacji zamówienia. W przypadku gdy mimo wszystko nie znasz rachunku bankowego, na który należy dokonać wpłaty, skorzystaj z rachunku znajdującego się poniżej.

InBook S.A.
ul. Roździeńskiego 11, 41-308 Dąbrowa Górnicza

Alior Bank S.A.
05 2490 1028 3124 0000 2700 0000

 

Należy pamiętać, że niektóre formy płatności nie są dostępne dla wybranych sposobów dostawy. Aktywne sposoby płatności i dostawy dostępne są zawsze w formularzu podczas składania zamówienia.

Tagi: bank, numer konta, przelew, płatność

Podobne wpisy: